Destekçimiz Olun

Destekçimiz olmak için bizi arayın 0 542 436 1590

AHDER’in projelerine destek vererek ya da proje ortağı olarak, hedeflerimize ulaşabilmemiz için gereken desteği sağlayabilir, planlanan eğitim programları için kaynak oluşturmamıza ve projelerimizin sürekliliğine katkıda bulunabilirsiniz.

Şimdiye kadar Türkiye’de önde gelen bir çok şirketin projelerimize verdiği destekle  Karbon Ayak İzi Mi, O Ne ki? , Çevremize Neler Oluyor, Afacan Dünya, Binaların Sırrı, Deprem Dede ve Engelliler kitaplarımızı ve eğitimlerimizi yaklaşık bir milyon ilköğretim çağındaki çocukla paylaşma şansını yakaladık.

Seçtiğiniz yayınlarımızdan birini ya da daha fazlasını şirketinizin logosu ile birlikte çocuklara ulaştırarak hem sosyal sorumluluk görevinizi yerine getirin hem de gerçekleştireceğimiz yeni projelerimizde bize destek olun.

Destekçimizin Kazanımları

 • İşbirliği süresince, verilen desteğin büyüklüğü ve türüne göre, çeşitli basılı malzeme, basın duyurusu ve tüm etkinliklerde sponsorumuz  firma, isim ve logosuyla yer alır.
 • Destekçimiz internet sitemizde isim ve logosuyla yer alır.
 • Destekçimiz, yıllık faaliyet raporlarımızda isim ve logosuyla yer alır.
 • Destekçimiz,  Türkiye’deki Afet Bilinci ve Bilinçli Yaşam konularını sahiplenecek şekilde reklamlarında AHDER’den gelecek bilgileri ve AHDER logosunu kullanabilir.
 • Destekçimize  uluslararası yansımalar sağlanır; uygun ödüllere sponsor firma AHDER tarafından aday gösterilir. (Businees Contunity Awards v.d.)
 • Destekçimiz  firma tarafından gerçekleştirilen anlaşma dahilindeki iletişim çalışmaları kapsamında tüm basılı malzeme, basın duyurusu vb. etkinliklerde AHDER Kurumsal destekçisi logosunun kullanım hakkı doğar.
 • Ortak işbirliği ile ilgili her tür etkinlikte, fuar, sergi ve organizasyonlarda kullanılan görsel malzemelerde sponsorumuzun adı ve logosuna yer veririz.
 • Destekçimiz işbirliği ile ilgili AHDER’in onayı ile tanıtıcı faaliyette bulunabilir.
 • Destekçimizin çalışanlarına yönelik bilinçlendirme toplantıları yapılır, çalışma alanlarına düzenlenen turlarda da ve eğitimlere katılımda sponsorumuza öncelik sağlanır.
 • AHDER, Afet Bilinci ve işdünyasını birebir ilgilendiren İş Sürekliliği, Sosyal Sorumluluk , Su Tasarrufu,Yenilenebilir enerji vb. konularda düzenleyeceği ulusal ve uluslararası kurumsal toplantılara sponsorumuzu  da davet ederiz.

AHDER’in Kazanımları

AHDER’e destek olarak hedeflerimize ulaşabilmemiz için gereken desteği sağlayabilirsiniz.  Planlanan eğitim programları için kaynak oluşturulmasına ve projelerimizin sürekliliğine katkıda bulunursunuz.

Destekçimiz  olarak iş dünyasından bir firmanın daha halkımızın bilinçlenmesi ve elindeki imkanları etkin kullanması için harekete geçmesini sağlarsınız.

Türkiye’nin Kazanımları

Kazanımlar çok yönlüdür: Aslında “Ülkemiz için iyi olan iş dünyası için de iyidir” sözünü öteki şekidle de kullabiliriz: “İş dünyası için iyi olan ülkemiz için de iyidir”

 • İş dünyasının afet bilincinin yaygınlaşmasına katkısı ile yaşananacak afetlerde can kaybı azalacak;
 • Kaynakları sınırlı bir ülkenin maddi ve manevi kaynakları korunması mümkün olacak;
 • Yapılacak çalışmalarla doğal kaynakların korunması daha fazla mümkün olacak;
 • Afetlere Hazırlık için yaşadığımız çevrenin de sağlıklı tutulması adına sınırlı kaynakların gereksiz tüketimi azalacaktır.

Sonuç olarak hem Türkiye kazanacak hem de destekçimiz sosyal sorumluluğunu yerine getirerek farklılık yaratacaktır.

Proje Destekçilerimiz

AHDER’in  projelerine destek vererek ya da proje ortağı olarak, Proje Destekçimiz olabilirsiniz. Proje Destekçiliği, şirketlerle AHDER arasında kurulan ve AHDER’in belirli bir çalışmasına odaklanmış bir ilişkiye dayanır. Proje Destekçiliği, AHDER ve şirket arasında belirli bir bilinlendirme projesi çerçevesinde yapılan sponsorluk anlaşmasıdır. Proje destekçilerimiz, çalışmalarımızı yürüttüğümüz okullar, hastaneler, belediyeler, firmalar, aileler, su kaynakları, ormanlarla ilgili projelerimizi destekleyerek proje ile ilgili gerçekleştirilen iletişim çalışmaları kapsamında tüm basılı malzeme, basın duyurusu gibi etkinliklerde AHDER logosunu kullanma hakkına sahip olurlar. AHDER’in proje destekçisiyle işbirliğinin kamuoyuna duyurusu AHDER tarafından etkili biçimde gerçekleştirilerek,  kamuoyu ile en etkili biçimde paylaşır.

Kurumsal Destekçilerimiz

Kurumsal Destekçilerimiz, AHDER’in genel iş uygulamalarını üstlenir ve kurumsal sorumluluğunu AHDER’in çalışmalarını destekleyerek gösterir. Bu destek aynı bağışlarla ya da finansal katkılarla gerçekleştirilebilir.