AHDER KENT 2010 Fuarı’nda

Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından düzenlenen KENT 2010 “14. Yerel Yönetim İhtiyaçları, Kent Mobilyaları, Park Bahçe Düzenleme ve Spor Sahaları Fuarı”nda AHDER açtığı stantta yaptığı afete hazırlık çalışmalarını ve  afete hazırlık projelerinde yerel yönetimin önemini üç gün boyunca katılımcılarla paylaşacak.

 16 Aralık 2010, AHDER- Türkiye genelinde Büyükşehir Belediyeleri’nin ve Belediye Birliklerinin kendilerine ayrılan stantlarda hizmetlerini anlatacakları fuarda, AHDER açtığı stant ile afetlere hazırlığın ve afetlerin önlenmesi için yerel kapasitenin geliştirilmesinin başta İstanbul için önemine dikkat çekecek.

Fuarı bu sene Belediyelerin yanı sıra “Kent” kapsamında profesyonel anlamda satın alma yapacak olan yurt genelindeki büyük inşaat firmaları, turizm alanında faaliyet gösteren işletmeler, spor kulüpleri, eğitim kurumları, peyzaj tasarım ve mühendislik şirketleri vb. firmaların fuarı ziyaret etmesi bekleniyor. KENT 2010 Fuarı sektördeki gelişmeleri, belediyelerin halka hizmet götürürken en verimli donanımları, ürünleri topluca görme imkanı sağlayacaktır.

Türkiye Belediyeler Birliği ve Marmara Belediyeler Birliği desteği ile açılan fuar Tüyap İstanbul Fuar ve Kongre Merkezi’nde üç gün boyunca gezilebilecek.